מרכז שירות סובארו – הילוך שישי יפו

subaro-yafo-elyon-odot

סובארו בעיר הגדולה, המוסך המורשה הגדול והמוביל החולש על אזור המרכז כולו וממוקם ביפו. מרכז השירות הגדול והמודרני, הנו אחד מהמוסכים הוותיקים אשר קיבלו היתר מיבואנית סובארו בארץ (סמלת) לטפל בכל דגמי סובארו. לקוחות מרכז שירות סובארו יפו הילוך שישי נהנים משירות מקצועי חסר פשרות, ליווי אישי ואחריות מלאה הן של הילוך שישי והן של סובארו ישראל על כל התיקונים המבוצעים במקום.

מרכז השירות מספק שירותים מותאמים לצרכי הלקוח ולדרישות היבואנית ומנהלים תקשורת צמודה עם שניהם. מוסך מורשה העומד בהצלחה יתרה בכל התקנים הבינ"ל המחמירים אותם הציבה סובארו, צוות העובדים עובר הכשרות מגוונות הן ברמה המקצועית והן ברמה הניהולית מטעם היבואנית, זאת בכדי לשמר את הרמה המקצועית הגבוהה, המענה המיטבי וסטנדרט השירות המצוין ללקוח. מרכז השירות של הילוך שישי סובארו יפו, זוכה בפרסים רבים על הצטיינות מקצועית, מכירות ושירות לקוחות.

אנשי הצוות המקצועיים אמונים על טיפול בכל בעיה, קלה כחמורה ומבצעים דיאגנוסטיקה ממוחשבת לאיתור בעיות אקוטיות, ביצוע עבודות תחזוק הרכב מבחינה מכאנית ואלקטרונית, פחחות וצבע כולל ליווי במקרה של תאונה מול כל הגורמים המעורבים ומול חברות הביטוח בישראל. המוסך מספק גם ביטחון בעת קניית רכב חדש והכנה למבחן הרישוי השנתי בכדי להעניק ללקוחות סובארו את מעטפת השירותים הטובה והאיכותית ביותר.

subaro-yafo-thaton-odot

אתם בידיים טובות

מרכז שירות סובארו יפו – הילוך שישי רואה את לקוחותיו כבני משפחה ועובדיו נחושים להעניק להם את הטוב ביותר.  ההנהלה וצוות העובדים פועלים עפ"י ערכי הליבה של סובארו העולמית ולפי קוד התנהגות אחיד לארגון הבינ"ל. ערכים אלו זהים במלואם לתרבות הארגונית של הילוך שישי בכל סניפיו.

מרכז השירות והחברה כולה מאמינים בשקיפות, מקצועיות ותקשורת טובה עם הלקוחות. יועצי השירות אמונים על קשר רציף וליווי צמוד בכל רגע נתון. הלקוח מקבל הסבר מפורט על התהליך, מהות התיקון, משך הזמן והעלויות עוד טרם הכנסת הרכב, הלקוח מקבל דיווח מיידי לקבלת אישור על כל שינוי או סטייה בלו"ז או במחיר.

יועץ השירות הצמוד זמין בכל עת לכל שאלה ומתחייב לספק תשובות במהירות ובאחריות המלאה. בסיום הטיפול יועץ השירות מחזיר ללקוח את מפתחות הרכב ונותר זמין עבור הלקוח גם לאחר שזה יצא ממתחם המוסך המורשה הילוך שישי סובארו יפו.

כמו בכל משפחה, כשקצת קשה באים לעזור. טיפול עד הבית הנו שירות שינוע ייחודי המסייע ללקוח לטפל ברכבו, לעבור מבחן רישוי שנתי וכד' ללא פגיעה בשגרת היום. לקוחות סובארו יפו יכולים לתאם עם מרכז השירות מועד מתאים לבואו של משנע מקצועי ומנוסה מטעם החברה, הוא מעביר את הרכב למוסך המורשה הילוך שישי יפו לביצוע הטיפול הנדרש ו/או העברת הרכב טסט ותקלות דרך, ובסופו של תהליך חוזר הרכב לבעליו בדייקנות ואדיבות.